НОВИНИ   ЦЕНТРУ

Хмелницький районний інклюзивно-ресурсний центр Гвардійської сільської ради розпочинає свою робооту

                          "Нова українська школа: старт реформи, участь"
                       Форум освітян Хмельницького району

29 серпня 2018 року відбувся освітній форум Хмельницького районного відділу освіти, кільтури, молоді та спорту, в якому взяли участь заступник голови районної ради Ізбінський Максим Іванович, начальник відділу Шеремета С.О., дитектор ІРЦ Данильчук Н.П.та керівники освітніх закладів району.

Облаштування приміщень Хмельницького районного інклюзивно-ресурсного центру Гвардійської сільської ради


Тренінг для тренерів з питань інклюзивної освіти "Наставництво" м. Запоріжжя

      Інклюзивна освіта в Україні стала невід'ємною частиною державної програми по створенню умов для якісного навчання дітей з особливими освітніми потребами. У рамках соціальної програми «Інклюзивна освіта - рівень свідомості нації» 14 березня - 16 березня 2018 року в м. Запоріжжя відбувся спеціалізований тренінг для представників регіонів, які підписали Меморандум про співпрацю, а також регіонів, які долучаються до цієї програми у 2018 році (Волинська, Сумська, Хмельницька області). Спеціалісти Хмельницького районного інклюзивно-ресурсного центру Гвардійської сільської ради (директор ІРЦ Н.Данильчук та практичний психолог О. Боднар) увійшли до складу робочої групи від Хмельницької області. Під час тренінгу учасники ознайомились із нормативно-правовим забезпеченням реалізації інклюзивного навчання в Україні, організацією корекційно-розвиткової роботи, складанням та реалізацією індивідуальної програми розвитку дитини з особливими освітніми потребами, а також аспектами професійної діяльності асистента учителя в інклюзивному навчальному класі.

Зустріч працівниців Хмельницького районного інклюзивно-ресурсного центру з батьками учнів Гвардійського НВК

6 березня 2018 року на базі Гвадійського НВК відбулась зустріч працівників Хмельницького районного інклюзивно-ресурсного центру та батьків. Під час зустрічі батьки та діти мали можливість поспілкуватись з вчителем-логопедом, вчителем-дефектологом та практичним психологом. Працівниками центру були надані індивідуальні консультації батькам щодо особливостей психофізичного розвитку, організації навчально-виховного процесу дітей з особливими освітніми потребами, логопедичного та психологічного супроводу.

27 лютого 2018 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Хмельницької райдержадміністрації відбулася інформаційно-методична нарада із завідувачами (директорами) закладів дошкільної освіти Хмельницького району/ОТГ, у роботі якої взяла участь директор Хмельницького районного інклюзивно-ресурсного центру Гвардійської сільської ради...